تحلیل خ

ساخت وبلاگ
چکیده : دوستان من همیشه از خیانت بدم می اومد و از خائن بودن اما حالا که تفاوت بی وفائی و خیانت رو متوجه شدم ... با عنوان : تحلیل خ بخوانید :
دوستان من همیشه از خیانت بدم می اومد و از خائن بودن

اما حالا که تفاوت بی وفائی و خیانت رو متوجه شدم فهمیدم از خیانت بدم نمیاد!!!

بلکه از بی وفایی بدم میاد. کسی که خیانت می کنه در پی عشقه. چون توی زندگیش عشق نیست اما کسی که بی وفایی می کنه در پی هوسه. و از هوسرانی بدم میاد. اگه بشه اسم دیگشو شهوت گذاشت به قول استاد شهوت هرچیزی که زیادی باشه میشه شهوت. مثلا شما زیاد کار می کنی برای پول بیشتر شما شهوت پول داری. شما زن داری خانواده داری نیازت داره تامین می شه اون وقت یه شب میری پیش یکی دیگه؟ این میشه شهوترانی

بله چیزی که ازش متنفرم بی وفاییه چون با عشقم علاج پذیر نیست.

اما جواب سوال مهمیو پیدا کردم. دلیل اینهمه افزایش خیانت در جامعه چی هست؟

جواب اینه

فقدان عشق. فقدان چاکرای قلب. عدم سلامت چاکرای قلب.

آیا می بینید که علل مهم مرگ ومیر در ایران چیه؟ مشکلات قلبی و عروقی. کی چاکرای قلب بسته میشه؟ وقتی آدم سنگدل شده باشه. بی رحم شده باشه.

من خیلی وقته که فهمیدم عشق اهمیت اساسی داره. چون اساسا خودم وقتی ازدواج کردم کاملا بی توجه به عشق این کارو کردم. اون زمون خیلی زخمی بودم و در واقع واکنشی به عشق بود ازدواج منطقیم. بعدم با سر خوردم زمین.

خب عشق در زندگی من یک ارزشه. و البته فکر کنم برای همه ارزش باشه.

آیا می دانستید مردان خیلی زیاد به عشق نیاز دارن؟به نظر میاد که ندارن. ولی مردان بیچاره عشق هستن. البته عشق وابستکی نیست. وابستگی انزجار آوره.

راستش من این مبحث خیانت را چند بار بخشیدم چون بدجور اذیتم می کرد اما خب بازم دست از سرم بر نمی داره. بازم باید ببخشم هم بی وفایی هم خیانتو. 

 بی وفایی رو کسی مرتکب میشه که در اعماق وجودش برای خودش ارزش قایل نیست. این جمله مال لوئیر هی هست.

در مورد اون چهارده تا هم چه می دونم استاد اینمطلبو از کتاب مغز مردانه مغز زنانه در آورده. میگه برین این کتابو رو بخونید از خودتون بدتون بیاد:)

اما بذارید یک خوش خبری بهتون بدم

زن و مردایی که با عشق زندگی کردم اگه یکیشون بمیره اون یکی اصلا نیازی به جنس مخالف پیدا نمی کنه!

دریاتحلیل,...
ما را در سایت دریا دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 14 تاريخ : شنبه 8 مهر 1396 ساعت: 13:36